אני והחבר שלי מיכאל – חלק 1

אני והחבר שלי מיכאל – חלק 1

אני חיה בדירה קטנה וישנה עם שתי קומות שקניתי עם מיכאל החבר שלי לפני שלוש שנים. יקר, אז … שני שותפים לחדר. מרקוס וג'ייסון, חבר'ה נהדרים וחברים של מיכאל מהמכללה.

הבית מקסים ברחוב עם עצים בשכונה קטנה ושקטה. זה סופר נעים ואני אוהבת לבלות בחצר האחורית הקטנטנה בקיץ או לנוח מול אח האבן בחורף. יש ארבעה חדרי שינה, ארבעה חדרי אמבטיה, מטבח ענק. דרך שיותר מארבעה אנשים באמת צריכים. או כך לפחות חשבתי.

מיכאל נוסע הרבה לעבודה והוא היה בדרום קליפורניה באמצע מרץ 2020. הוא חשב שיהיה בטוח להישאר ולסיים את הפרויקט שלו ואז לחזור בתחילת אפריל. זה לא הסתדר ככה. הוא נתקע ובסופו של דבר שהה עם אחיו בקליפורניה, ממש כמו דירות דיסקרטיות .

בסוף מרץ הייתי זקוק לו. רַע. אוננתי כמה פעמים ביום אבל זה לא ממש הגיע לזה. הייתי סרטן עם כולם והוא יכול היה לומר שאני לא מתמודד טוב. מרקוס וג'ייסון היו נהדרים בהתחלה. היינו מבלים בלילה, מבשלים יחד, שותים יותר מדי. כמה לילות בסופו של דבר רקדנו והדברים קצת יצאו משליטה. קצת מתנשק, קצת מלטף. זה הפחיד אותם והם התחילו להתאושש איכשהו שהחמיר את המצב.

ואז בליל שישי אחד באמצע אפריל. הייתי בחדר השינה שלי עם בקבוק יין מתקרב עם מיכאל והוא אמר שהוא רוצה לראות אותי מאונן. מגניב, הייתי בעניין. יצאתי עירום, הוצאתי את האווירה והדילדו והייתי עסוק. אבל יכולתי לראות שהוא מסמס עם מישהו. עצבני עצרתי ושאלתי אותו מה הוא עושה.

"אל תכעס ז'ול אבל אני רוצה שתנסה משהו הלילה. דיברנו על זה בעבר אבל אני חושב שהלילה יכול להיות הלילה. " הוא אמר, הרגשתי כמו נערת ליווי באשקלון.

לא ממש הצלחתי להבין על מה הוא מדבר כשדלת חדר השינה נפתחה. מרקוס דחק את פניו החמודים, המחייכים דרך הפתח וחייך. הוא הושיט בקבוק יין נוסף. משכתי עלי כרית והבטתי לאחור את המחשב.

"מיכאל?" אמרתי.

“ז’ול, אני רוצה לצפות. דיברנו על זה כל כך הרבה פעמים וזה אף פעם לא היה בסדר. אני חושב עכשיו … טוב … "

הבטתי לאחור למרקוס, גבותיו מורמות. "תן לי שניה." אמרתי. הדלת נסגרה.

"מיכאל?" אמרתי. הוא צחקק בעצבנות. "מה אמרת לו?"